Pagaliau pagaliau žiema! Man žiema vienas gražiausių metų laikų. Saulė atsispindi baltutėliame sniege, medžiai apšerkšniję, o ką jau kalbėti apie karšto vyno bei imbierinių sausainių kvapą.. O atvėsus orams, ir daugiau laiko praleidžiant namie, tai iš tiesų nuostabus laikas daugiau dėmesio skirti savęs pačios palepinimui. Karšta vonia, kvepianti eteriniais aliejais, įtraukianti knyga, mėgstama kaukė plaukams ir kaukė veidui, kuri akimirksniu atgaiviną pavargusią, vėjo nugairintą odą.. Tikriausiai mintimis nusikėlėt į tą idilišką vaizdelį. Nes aš jau ten 🙂 Ar turite tokią kaukę veidui, kuri atgaivintų odą po šalčio vonių (pavadinkim žvarbas vėjo-šalčio-miesto dulkių derinį taip)? Papasakosiu, kokią kaukę man pavyko atrasti.
Ambroozija veido priežiūros priemonės nėra mano spintelės naujokai. Jau pasakojau apie jų grožio ritualą. O nesenai į mano rankas pakliuvo Gabija veido kaukė visiems odos tipams. Gamintojas teigia, kad „kaukė intensyviai drėkina, maitina pavargusią odą, gerina odos tonusą, padeda kovoti su spuogais, odos pigmentacija ir paraudimais, gerina kraujotaką, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą, skatina odos regeneraciją.” Iš tiesų, skamba, jog kaukė atlieka visas išsvajotas funkcijas. Turėjau tuo įsitikinti!
Kaukė jau paruošta naudojimui, nereikia jos maišyti su niekuo. Kaukės išvaizda ir naudojimas iš tiesų panašus į molio kaukių naudojimą: jai negalima leisti išdžiūti, reikia drėkinti (toniku, gėlių vandenių – hidroliatu). Užsitepus kaukę, ji lyg ir truputį vėsina. Sudėtyje yra levandų vandens, kuris ramina ir dezinfekuoja odą, kaolino molio, arba baltojo molio, kuris tinkamas ypatingai sausai, jautriai odai, laikomas vienu švelniausių molių. Kaukė praturtinta ruduoju dumbliu, kuris pagerina odos tonusą, skatina odos regeneracija. Dumbliai dažnai kosmetikoje naudojami būtent dėl šių savo savybių. Kaukėje taipogi yra migdolų aliejaus, kurio sudėtyje gausu vitamino E, savo ruožtu malšinančio uždegimus, o esantys mineralai padeda odą maitinti bei drėkinti. Sudėtis skamba ganėtinai paprastai, bet kiekvienas komponentas atlieka savo darbą. Ypatinga veiklioji medžiaga, spėju, šioje kaukėje yra dumblis. Kuris dar ir suteikia kaukei jūrų muziejaus kvapą.. Nors sudėtyje pagrindiniu smuiku groja levandų vanduo, tačiau šio kvapo nejaučiu. Mano nuomone, kaukė padrėkina odą, suteikia jai gaivumo, nuramina paraudimus.
Kaukės naudojimas: kaukę tepti ant švariai nuvalytos ir drėgnos veido odos. Laikyti 15-20min., nuolat apipurškiant drėkikliu, kuris neleis kaukei išdžiūti. Nuplauti šiltu vandeniu, po procedūros pasitepti veidą kremu ar aliejumi pagal odos tipą. Be to, kaukę nuprausiant galima šiek tiek pamasažuoti veidą – dėl kaukėje esančių smulkių dumblių dalelių ji atstos šveitiklį.
Sudėtis: Levandula angustifolia flower water (levadų hidroliatas), Lutum Bolus Alba (kaolino molis), Ascophyllum nodosum (rudasis dumblis), Prunus amygdalus dulcis (šalto spaudimo migdolų aliejus).
Už kaukę dėkoju UAB „Gyva kosmetika”. Kaukę įsigyti galite www.ambroozija.lt.
Modesta says
Ooj, galvos trinkimas moliu man atrodo natūralaus gyvenimo būdo pasirinkimo aukštasis pilotažas :))) Nors noriu prižiūrėti save sveikomis priemonėmis, bet kartu norisi ir patogumo, bei patikimumo, kad priemonė atliks savo darbą. Įdomu, kaip patiks Urterkram šampūnas. Pati nebandžiau, bet nepasižymi jie gerais atsiliepimais..
mm terapija says
Kvapų namuose 🙂 esu bandžiusi plauti ir plaukus, bet supratau, kad aš dar ne tiek pažengusi, jog likčiau jį naudoti galvos procedūroms 🙂 visgi vakar įsigyjau urtekram šampūną su gasulo moliu, žiūrėsiu, kaip bus.
Modesta says
Monika, kur perki gasulo molį? 🙂 Gasulo molio pagrindu yra Ambroozija veido prausiklis, labai puikus prausiklis!
mm terapija says
Tikrai taip 🙂 Aš naudoju gasulo molį. Jo kaukes darausi labai retai, gal kokį kartą į mėnesį, tačiau dažnokai jį panaudoju kaip prausiklį. Tada jam išdžiūti neleidžiu ir jaučiasi kitoks poveikis, nei po kaukės.
Modesta says
Molio kaukė džiūdama traukia odą ir ją sausina bei tampo. Tampo – nereikia suprasti tiesiogiai, kad ištemps labai daug. Tačiau susidaro mikro patampymai, kurie greitina raukšlelių atsiradimą. Na kiek man teko susidurti, tai gamintojas visada rekomenduoja molio kaukę drėkinti ir neleisti jai išdžiūti. Ambroozijos apmokymu metu minėjo, kad galima palikti išdžiūti kaukei(ne šiai), jei norisi stipraus giluminio valymo, bet tai neturi būti dažna praktika.
Molio kaukės ne tik sutraukia poras, išvalo nešvarumus ir panaikina sebumo perteklių. Ji taip pat suteikia odai begalę mineralų. Tačiau molis veikia taip – džiūdamas viską traukia į save, o jei laikomas ant veido drėgnai – atiduoda gerąsias savybes odai. Be to, moliai patys iš savęs yra skirtingi – žalias, geltonas, rožinis, gasulo – visi jie tinkami skirtingoms odos būklėms ir yra skirtingai stiprūs. Aš anksčiau labai mėgau žalią – agresyviai džiovindavau odą (leisdavau išdžiūti ir į kaukę dar eterinių įpildavau). O dabar renkuosi baltą ar geltoną molius, rečiau gasulo. Oda ne taip drastiškai valoma, tačiau rezultatai matomi. Tikiuosi nors kažkiek atsakiau į klausimą 😉
mm terapija says
Modesta, suintrigavai. Ar tikrai molio kaukei negalima leisti išdžiūti? Kažkaip niekad apie tai nesusimąsčiau, o ir informacijos apie tai nebuvau radusi. Kodėl? Juk molio kaukių ir yra tokia paskirtis, ištraukti nešvarumus, sutraukti poras ir panaikinti sebumo perteklių. Ar aš kažko nežinau? 🙂
Modesta says
Laura, įdomi tavo nuomonė! 🙂
Laura Gineitytė says
Kaip tik šiuo metu aš naudoju šią kaukę ir ji jau stovi eilėje į blogą 🙂
Šiaip labai verta dėmesio !