Dr. Hauschka dekoratyvinė kosmetika: atsinaujinusi, ryški, šiuolaikiška

Ekologiškos kosmetikos gamintojas iš Vokietijos Dr. Hauschka tradiciškai pavasarį išleidžia keletą limituoto leidimo dekoratyvinės kosmetikos produktų. Tačiau šį pavasarį Dr. Hauschka nustebino savo gerbėjus išleidę visiškai atnaujintą, patobulintą, platesnio asortimento dekoratyvinės kosmetikos linją. Anksčiau lepinę puikių, turtingų sudėčių, tačiau žemiškomis, švelniai pigmentuotomis spalvomis, jau pavasarį Dr. Hauschka gerbėjai (ir aš!) galėjo išmėginti ir mėgautis naujais patobulintais, ryškesnių, drąsesnių spalvų gaminiais. Tačiau gamintojo vizija išlieka ta pati – makiažas neturi slėpti ar maskuoti, jis turi paryškinti natūralius bruožus, atspalvius. Jei dar nemėginote, papasakosiu apie produktus, kuriuos išmėginau.

dr. hauschka natūrali, ekologiška kosmetika

Į mano rankas papuolė mažas kosmetikos rinkiukas, kurį sudaro kosmetinė, mini tušo bei lūpų blizgio pakuotės bei pilno dydžio lūpų pieštukas, akių šešėlis bei maskuoklis. Deja, nuotraukose maskuoklio pasigedau, nes visiškai apie jį pamiršau. Todėl pasakojimą pradėsiu nuo jo.

Mano turimas Dr. Hauschka maskuoklis Light Reflecting Concealer TRANSLUSENT yra šviesą atspindintis, kuris nemaskuoja dėmelių ar spuogelių, nesuteikia spalvos. Priemonė yra labai šviesi, beveik permatoma, neturi stambių blizgių dalelių. Jo veikimo principas – atspindėdamas šviesą nuo tam tikrų probleminių zonų, šis maskuoklis nukreipia/atmuša dėmesį, todėl netolygumai tampa mažiau pastebimi. Rekomenduojama naudoti paakių bei zonai aplink lūpas. Naudoju šią priemonę tik paakiams. Paakiai atrodo gaivesni. Tačiau ir neturėdama šios priemonės išgyvenčiau – mano kosmetinėje tai ne pirmo būtinumo priemonė. Planuoju (pa ga liau pasiryžau!) lankyti makiažo kursus, gal po jų pakeisiu nuomonę. Priemonė kvepia švelniai, nesuteikia visiškai jokio nemalonaus pojūčio dienos metu – tempimo ar sausumo, nesubėga į raukšles. Jo kiekis 2,5 ml ir kainuoja apie 18 eur.

Kosmetinė pagaminta iš ekologiškos medvilnės Indijoje. Patogi, keturkampės formos, todėl dažnai pagriebiu ją, kai reikia sutalpinti daugiau kosmetikos.

Lūpų pieštukus tik nesenai atradau. Tai puiki priemonė, jeigu norisi lūpų spalvą išlaikyti ilgiau, turėti matinį efektą, dailų lūpų kontūrą. Dažniausiai lūpų pieštuku dengiu visas lūpas, ne tik brėžiu kontūrą. Dr. Hauschka sukūrė lūpų pieštukų kolekciją, tinkamą ir visų lūpų dengimui, o kad tai atlikti būtų paprasčiau, kitoje pieštuko pusėje yra specialus šepetėlis patogiam dažų išsklaidymui. Šepetėlį galima naudoti ir lūpų dažams. Mano turima Dr. Hauschka lūpų pieštuko spalva – 01 TULIPWOOD. Lūpų pieštuko yra 1.05 g ir kainuoja apie 14.50 eur.

dr. hauschka natūrali, ekologiška kosmetika

dr. hauschka natūrali, ekologiška kosmetika

Dr. Hauschka akių šešėlis ALABASTER 01 tapo mano balandžio mėnesio vienu iš mėgstamiausių. Šis žvilgantis, šiltas, šampano atspalvio šešėlis yra kone kasdienis palydovas. Jis suteikia žvilgnsiui gaivos, kuris atrodo žvalesnis, akys labiau pailsėjusios. Kadaise svajojau apie tokią spalvą ir štai Dr. Hauschka ja pasirūpino. Šešėlis puikiai laikosi ant akių vokų, tačiau ilgiausiai išlieka su šešėlių baze (naudoju Lavera). Deja, sunku šį švelnų žerėjimą užfiksuoti telefonu. Gausite patikėti arba išmėginti pačios! Šis solo šešėlis yra 1,4 g ir kainuoja apie 15 eur.

dr. hauschka natūrali, ekologiška kosmetika

Dr. Hauschka tušo sunaudojau jau ne vieną pakuotę. Iki šio rinkinio naudojau jų senąjį tušą VOLUME. Dr. Hauschka VOLUME tušai man patinka dėl suteikiamo efekto – tankina, ilgina. Tačiau visada turiu papildomą šepetėlį blakstienų iššūkavimui prieš ir po tušo dengimo. Dr. Hauschka VOLUME tušo šepetėliai yra dideli, tankūs, o blakstienų atskirimas jiems – neįveikiama užduotis. Todėl visada naudoju vieną tušą, du šepetėlius, efektas – nuotraukoje. Taip, čia su ekologišku tušu padažyta 🙂 O dar žinome, jog nuotraukos praryja dalį spalvų ir vaizdo… Tušas 01 Noir (Black) kvepia šį kartą ne rožėmis (senasis kvepia rožėmis), tačiau kažkuo saldžiu ir neapibūdinamu. Pasirodė, jog naujasis tušas suteikia daugiau apimties. Pilna tušo pakuotė yra 8ml ir kainuoja apie 26 eur.

dr. hauschka natūrali, ekologiška kosmetika

dr. hauschka natūrali, ekologiška kosmetika

Pirmenybę teikiu lūpų blizgiams prieš lūpų dažus. Lūpų dažai atrodo toks suaugėliškas kosmetikos produktas, o lūpų blizgis – jaunatviškas, nereikalaujantis tobulo lūpų kontūro, žaismingesnis. Mano turimas Dr. Hauschka lūpų blizgis RASPBERRY 02, panašu, buvo ir įprastoje gamintojo kolekcijoje. Tačiau šį kartą spalva sodresnė, tirštesnė, ilgiau išlieka ant lūpų. Kvepia taip pat saldžiai, kaip ir senasis šios spalvos lūpų blizgis. Natūralūs aliejai maitina, lepina lūpas, kvapo ar skonio ant lūpų nesijaučia. Šio atspalvio lūpų blizgis steikia švelnų, tačiau matomą rožinį toną, nesusilieja su lūpų spalva, šiek tiek žvilga. Lūpų blizgesių pasirinkimas išsiplėtė iki 7 spalvų. 4,5 ml priemonės kainuoja 18 eur.

dr. hauschka natūrali, ekologiška kosmetika

dr. hauschka natūrali, ekologiška kosmetika

Ateityje planuoju išmėginti keletą įdomių produktų iš atsinaujinusios Dr. Hauschka dekoratyvinės kosmetikos linijos:

Dėkoju Dr. Hauschka Lietuva bei Bioteka už galimybę išmėginti naujuosiuos Dr. Hauschka kosmetikos gaminius. Neabejotinai, tai vienas mylimiausiu dekoratyvinės kosmetikos gamintojų! Ir šios dekoratyvinės kosmetikos mano grožio spintelėje daugiausia 🙂 Dr. Hauschka įsigyti galite www.bioteka.lt, www.biosala.lt, www.eurovaistine.lt, www.mondebio.co.uk.

Ar mėginote? Kokie jūsų įspūdžiai?


4 komentarai
  1. Monika 13:13

    O aš visgi išbandžiau jų naują makiažo pagrindą :)) susigundžiau tik dėl to, kad buvo 25% nuolaida ir man priemonės reikėjo labai greit, tai ir įsigyjau. Ir ką gi, likau labai maloniai nustebinta. Lengvas, puikiai tepasi ir pasiskirsto (pirštais), padoriai paskuoja ir kaip niekad tiksliai atitiko mano veido odos atspalvį. Išsirinkau šviesiausią – macadamia ir kol kas viskas labai šaunu. Netgi tos mūsų nemėgstamos sudėtinės dalys nedaro jokio neigiamo poveikio odai. Labai įdomu…

    • Modesta Author 08:39

      Būtinai išmėginkit! Tai mano mėgstamiausia bandyta ekologiška dekoratyvinė kosmetika 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *