Atradus Konjac veido valymo kempinėlę, prausimosi procesas pasikeičia. Natūrali japoninės bulvės šaknis švelniai valo odą, pašalina negyvas ląsteles. Tai mano antroji bandyta kempinėlė. Pirmoji – su raudonuoju moliu, taip pat firmos The Konjac Sponge Company. Žaliasis molis žinomas dėl stiprių antibakterinių, valomųjų savo savybių, taigi ši kempinėlė turėtų būti labiau valanti nei prieš tai mėginta su raudonuoju moliu, kuris labiau skirtas jautriai, sausai odai. Gamintojas teigia, kad kempinėlė su žaliuoju moliu skirta mišriai odai. Tačiau nepastebėjau akivaizdaus skirtumo – man jos abi puikiai valė nesausindamos odos. Dažniausiai naudoju kempinėlę su papildomu prausikliu. Esu įsitikinusi, kad vien vandeniu ir kempinėle makiažo gerai nepašalinsiu. Pradėjus naudoti konjac kempinėles, mano poros tapo švaresnės (o kas apie tai nesvajoja?), rečiau užsiteršia.
Tiek pirmąją, tiek šią su žaliuoju moliu konjac kempinėles naudoju po maždaug 3 mėn bent keturis kartus per savaitę. Ne visada norisi laiko skirti veido prausimui, todėl kartais tik skubiai nusiprausiu prausikliu nesiimdama kempinėlės. Tačiau su kempinėle nešvarumai nuprausiami geriau, jaučiasi švelnesnė oda. Neteko mėginti odai prausti jokių šepetėlių ar kitokios įrangos, todėl kai pasitaikys proga, būtinai palyginsiu su konjac kempinėlėmis. Ar rekomenduoju išmėginti? Būtinai!!
Naudojimas: kempinėlę sudrėkinti šiltu vandeniu, prausti odą. Galima tik kempinėle, galima su prausikliu. Po procedūros gerai išplauti ir pakabinti išdžiūti – kempinėlė turi tam skirtą siūlą. Teigiama, kad gerai prižiūrint, kempinėlės pakanka apie 3 mėn.
Parašykite komentarą