nuostabus-plaukai-82

Aš – Modesta. Esu mergina, pakvaišusi dėl kavos, dievinanti rožes bei bijūnus visomis formomis, laisvalaikiu skaitanti begalę tinklaraščių ir svajojanti apkeliauti visus žemynus ir visas sostines! Nuo universiteto suolo šokusi į ekologiškos kosmetikos verslą, įgavau vertingų žinių, kurių nesinori pamiršti. Tačiau pakeitusi darbą, nepakeičiau gyvenimo būdo. Troškimas pažinti ir išbandyti – niekur nedingo, o bendravimas ir dalinimasis – štai ko siekiu šiuo tinklaraščiu. Tai mano asmeninė saviraiškos erdvė, kurioje dalinuosi nuomone apie išmėgintas natūralias ir ekologiškas grožio puoselėjimo priemones. Džiaugiuosi, kad aplankėte mano sveiko grožio pasaulį! Ir tikiuosi, kad rasite, kas skatins jus čia užsukti dažniau.

Istorija, nuo ko viskas prasidėjo :)) O čia skaitykite 35 faktus apie mane.


SVARBU!

Gamintojai, tikėdami savo gaminiu ir norėdami žinią skleisti kuo plačiau, šalia visų kitų reklamos būdų, to siekia ir dėka grožio tinklaraštininkų. Kai kurie šiame tinklaraštyje aprašyti gaminiai buvo padovanoti. Tačiau bendradarbiavimas galimas tik tuo atveju, jeigu galiu rašyti savo nuoširdžią nuomonę. Už straipsnius nėra mokama. Siekiu išlikti objektyvi gamintojų atžvilgiu ir kurti skaitytojų pasitikėjimo vertą erdvę.
Turėkite omenyje, kad rašau tik savo asmeninius potyrius, simpatijas ir antipatijas, todėl kas tiko man, nebūtinai tiks ir jums. Kvapas, skonis ir pojūčiai yra be galo subjektyvūs patarėjai. Būkite kritiški 🙂